DERBY DLA KIJOWIANKI !!!!

Niedzielne derby z Lechem Sulechów były dla nas bardzo ważnym meczem.

Spotkania derbowe zawsze przynoszą ze sobą wiele emocji na trybunach jak i na boisku. Tym razem nie było inaczej. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego było widać napięcie miedzy zawodnikami obu ekip. Znajomości i przyjaźnie odchodzą w niepamięć na 90 minut walki o każdy centymetr boiska.

Do tego spotkania bez wątpienia nie trzeba było motywować naszych zawodników. Mądra, zachowawcza gra w obronie oraz zimna krew pod bramką rywali spowodowały, że to Kijowianka i to zasłużenie wyszła z tych derbów zwycięsko! Mecze derbowe w naszej gminie cieszą się dużym zainteresowaniem i tym razem nie było inaczej, kibice, którzy przybyli na boisko mogli od początku spotkania obserwować dużo walki, zaangażowania z obu stron to czym takie pojedynki się charakteryzują.

Emocje do ostatniego gwizdka sędziego, duża ilość walki na boisku, żółte kartki, i wreszcie najważniejsze - końcowe zwycięstwo naszej drużyny 2:1 po bramkach Marcina Machacza i Daniela Króla. Tak w skrócie można opisać niedzielne "Derby Gminy Sulechów" rozegrane na boisku w Kijach.

Ten mecz udowodnił, że mamy niesamowite charaktery i wielkie serce do gry. Nerwów i krzyków było wiele, ale to wszystko przecież bierze się z wspólnego celu jakim jest wygrana. Udało nam się zwyciężyć i pozostajemy na fotelu lidera. Do samego końca walka i awans do "A klasy" jest nasz !!! Zwycięstwo w derbach oczywiście smakuje szczególnie !!! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i ambicję jaką pokazali w dzisiejszym meczu. BRAWO PANOWIE !!!

Niewątpliwie ogromy wkład w końcowy sukces naszych chłopców mieli sympatycy Naszego Klubu, którzy przez całe spotkanie głośnym dopingiem zagrzewali do boju piłkarzy Kijowianki. Za doping, i całą otoczkę , którą zgotowali nam kibice Kijowianki należą się ogromne Podziękowania !!!

W tym spotkaniu zaprezentowaliśmy się z naprawdę dobrej strony, byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem i każdy kto widział mecz może to potwierdzić.

Więcej informacji:

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego meczu w którym Kijowianka Kije podejmie na wyjeździe Liwno Zabór. Wkrótce zapowiedź meczu.