KIJOWIANKA 5:3 ŚWIDNICA !

W niedzielę 08.11.2015 Kijowianka mierzyła się z KP Świdnica, spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 5:3.

Pierwszą połowę zaczynaliśmy bez Jarosława Kantka w składzie, który nie mógł wystąpić w tym meczu, reszta składu bez zmian. Bramki strzelali kolejno w 15' Marcin Machacz pięknym volley'em po wrzutce Bartosza Hoffmana, w 32' bramka Przemysława Schmidt ładnym strzałem po podaniu głową Daniela Króla i mamy 2:0. Kolejna bramka padła w 37', jej autorem był Daniel Król, który strzałem w krótki słupek pokonuje bramkarza po solowej akcji. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 3:0.

W przerwie spotkanie dwie zmiany w naszym zespole, Jarosław Schmidt wchodzi za Bartosza Hoffmana oraz Sebastian Gnyszka za Bartłomieja Zdolskiego.

Druga połowa to już inny obraz gry w porównaniu do pierwszej połowy, szczególnie zapada w pamięci fatalna gra naszej obrony, w ciągu 45' zawodnicy gości zdołali strzelić aż trzy bramki, co przyszło im bardzo łatwo. Pierwszą bramkę goście strzelili po kontrze w 51', kolejna już w 54', zrobił się wynik 3:2. Nasza dopowiedz to gol w 55' strzelony przez Daniela Króla po dobitce strzału Przemysława Schmidt. W 62' na boisko wchodzi Marek Jankowski zmieniając Miłosza Siemaszko. W 82' bramkę dla naszego zespołu strzela Jarosław Schmidt, asystę zalicza Krzysztof Schmidt. Dwie minuty później gol gości i mamy wynik 5:3. W 85' kontuzjowany Krzysztof Schmidt opuszcza boisko, za niego melduje się K. Kołodziejczyk. Spotkanie zakończone wynikiem 5:3 pozwala nam utrzymać pozycję lidera, jednak pokazuje także nasze braki w obronie. Mamy nadzieję, że w następnym meczu poprawimy grę i odniesiemy kolejne zwycięstwo.

Ogromne brawa dla naszych kibiców, który przygotowali wspaniałą oprawę z okazji zbliżającego się święta narodowego 11 listopada. Dziękujemy !!!