PODSUMOWANIE VII KOLEJKI !

W VII kolejce nasz zespół zremisował 1:1 z Lechem Sulechów po zaciętym spotkaniu na terenie przeciwnika. Był to cenny punkt, dzięki któremu awansowaliśmy z trzeciego na drugie miejsce w tabeli tracąc do prowadzącego Liwna Zabór trzy punkty.

Krótko o meczu: Początek meczu jak i pierwsza jego połowa należała do Lecha Sulechów, drużyna gospodarzy już w 3-ciej minucie meczu wyszła na prowadzenie po katastrofalnym błędzie naszej obrony. Zawodnicy Lecha ciągle atakowali, a my wyprowadzaliśmy jedynie sporadyczne kontry, jeden z naszych strzałów trafił w słupek kiedy bramkarz gospodarzy źle wybijał piłkę i z ponad 40 m starał się go zaskoczyć Marcin Machacz. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 1:0 dla Lecha.
   Druga połowa to już całkiem inne spotkanie, nasza drużyna w 51 minucie wywalczyła rzut wolny z ok. 20 m, który bezbłędnie wykorzystał Krzysztof Schmidt. Po wyrównaniu zawodnicy Kijowianki zaczęli atakować, stwarzaliśmy sobie sytuacje, dobrze graliśmy w obronie, a zawodnicy Lecha jakby zaskoczeni obrotem sytuacji zaczęli wątpić w swoje możliwości. Atak za atakiem nie potrafiliśmy jednak strzelić bramki. W końcówce meczu dwie 100% sytuacje zmarnował Daniel Król i musieliśmy pogodzić się z jednym punktem. Brawa dla obu drużyn za dobre spotkanie!