Sokół Kalsk 1:4 KIJOWIANKA KIJE

Ostatnia XI kolejka jesiennej rundy zielonogórskiej B-Klasy i kolejny raz 3 pkt dla naszej drużyny !!!

Mecz Sokoła Kalsk z Kijowianką Kije rozegrany został w sobotę 14.11.2015 o godzinie 13:00 w Kalsku. Jak przystało na tę porę roku było dość zimno, ale na boisku zawodnicy zafundowali nam dobre spotkanie.

Pierwszą połowę rozpoczęliśmy w składzie: P. Dąbek - M. Żółtowski, T. Wójcik, M. Schmidt, M. Jankowski - M. Siemaszko, B. Zdolski, P. Schmidt, B. Hoffman - J. Schmidt, D. Król. W pierwszej połowie gra obu drużyn wyrównana, my potrafiliśmy stworzyć więcej sytuacji 100%, natomiast zawodnicy Sokoła oddawali ładne strzały z dystansu. Warto wspomnieć, że nie wykorzystaliśmy trzech 100% okazji w pierwszej połowie meczu. Dopiero w 44' Daniel Król po zagraniu z prawego skrzydła od B. Hoffmana pakuje piłkę do bramki. Wynik po pierwszej połowie 0:1 dla nas.

W przerwie zmiana, schodzi Marek Jankowski, który otrzymał w 30' żółtą kartkę i trener uznał za stosowne zmianę, wchodzi Sebastian Gnyszka. Lepszego początku drugiej połowy nie można było sobie zaplanować. W 51' oraz 57' swojego drugiego i trzeciego gola w tym spotkaniu strzela D. Król po asystach S. Gnyszki i M. Żółtowskiego. Mamy wynik 0:3. Minęło zaledwie sześć minut i gola strzelają gospodarze w 63' - 1:3. W minucie 70 gola strzelił J. Schmidt po zamieszaniu w polu karnym przeciwnika. Do końca meczu przeprowadziliśmy jeszcze dwie zmiany, a wynik meczu się nie zmienił. Ostatecznie na tablicy wyników 1:4 i możemy cieszyć się z kolejnych punktów. Brawo, brawo, brawo !

Przerwa zimowa na fotelu lidera, przed tą rundą raczej nikt się tego nie spodziewał, tym bardziej należą się słowa uznania dla naszej drużyny. Dziękujemy za emocjonującą rundę jesienną i ze zniecierpliwieniem czekamy na rundę wiosenną...

Dziękujemy naszym fanom za wspaniały doping. Na koniec meczu zdjęcie z naszymi fanami i odpowiednim transparentem :)