WIELKIE DERBY W NIEDZIELE !!!

Już w najbliższą niedzielę 15 maja 2016 r. o godz. 16:00 na boisku w Kijach rozegramy mecz derbowy z Lechem Sulechów.

Mecz zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, nie tylko ze względu na to, że będzie to mecz derbowy ale także ze względu na to, że drużyny zajmują miejsca z przodu tabeli ( Kijowianka jest liderem tabeli, mając na koncie 40 "oczek" ) , natomiast ( Lech zajmuje drugie miejsce w tabeli, mając na koncie 36 "oczek" ).

Na pewno będzie to bardzo trudny mecz oraz mecz, w którym na pewno nikt nie odpuści nogi, więc to spotkanie będzie naprawdę ciężką przeprawą.

Każdy wie, derby rządzą się własnymi prawami i jest to zupełnie inne spotkanie niż wszystkie.

Miejmy nadzieję, że to jednak my wygramy na własnym terenie i 3 punkty zostaną w Kijach.

Spotkania derbowe, to dla kibiców jak i zawodników najważniejsze spotkania sezonu.

KIJOWIANKA KIJE - Lech Sulechów 15 maj, Niedziela, godz. 16:00 !

DERBY DLA KIJOWIANKI !!!

LIDER JEST NASZ !!!

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie !