WYGRANA Z PODMOKLEM !

W dniu dzisiejszym nasza drużyna podejmowała na własnym stadionie A klasowy zespół Jedności Podmokle.
Mecz toczył się w szybkim tempie, lecz to nasza drużyna wyszła na prowadzenie za sprawą gola Daniela Króla. Goście grali składnie lecz tylko do połowy boiska, potem ich akcje rwały się, bo nasza obrona w dniu dzisiejszym tworzyła mur nie do przebicia, a jeśli już goście oddawali strzał na bramkę bez problemów Przemysław Dąbek bronił. Świetna gra obrony do tego stopnia podobała się atakowi naszej drużyny, że i oni grali wybornie. Wystarczy nadmienić, że do przerwy rozbijaliśmy gości 5:0. W drugiej części gry gra naszej drużyny nie uległa zmianie, ataki gości rozbijały się na obronie a atak dołożył swoje. Mecz skończył się pogromem "Jedności" 8:0. Cieszy taka gra całego zespołu tym bardziej, że to my stanowiliśmy dzisiaj na boisku "jedność" ;). Atak na 8 z przodu, obrona na 0 z tyłu. Oby tak dalej.

Więcej informacji :

P.S. Za tydzień w niedzielę 20.03.2016. o godzinie 15.00 na boisku w Kalsku rozegramy sparing z miejscowym "Sokołem", będzie to ostatni sparing przed ligą. - zapraszamy wszystkich kibiców powodzenia !!!