20 KOLEJKA !!!

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 odbędzie się 20 kolejka Zielonogórskiej B klasy. Na własnym terenie Kijowianka Kije będzie podejmowała Piast Parkovie II Trzebiechów.Po ostatniej porażce w Zaborze, Kijowianka nadal zajmuje pozycję lidera. Piast z 36 punktami na koncie zajmuje trzecią pozycję. Jesienne spotkanie między tymi drużynami rozgrywało się w Podlegórzu, zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 2:1. Wtedy graliśmy na wyjeździe, więc tym razem mamy przewagę własnego terenu. Nasi zawodnicy muszą w tym meczu zostawić serce na boisku. Musimy jak najszybciej zapomnieć o ostatniej porażce i wrócić na właściwe tory. Spodziewamy się trudnego i wyrównanego meczu. Miejmy nadzieję, że to właśnie my wyjdziemy z niego zwycięsko.

Sezon powoli zbliża się w decydującą fazę...

UWAGA !!! KIJOWIANKA KIJE W TEJ KOLEJCE, 2 TYGODNIE PRZED KOŃCEM SEZONU, PO WYGRANEJ W NIEDZIELĘ Z TRZEBIECHOWEM, MOŻE SOBIE ZAPEWNIĆ POZYCJĘ LIDERA ORAZ AWANS DO "A" KLASY !!!

Zapowiada się znakomite widowisko, serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Emocje jak zawsze gwarantowane.

KIJOWIANKA KIJE - Piast Parkovia II Trzebiechów

(29.05.2016) 16:00