Pierwsza wpadka w lidze !!!

Po 8 zwycięstwach, nasi zawodnicy zaliczyli pierwszą wpadkę w tej rundzie. Porażka ta nie zmienia jednak naszej pozycji w tabeli w której to w dalszym ciągu plasujemy się na fotelu lidera.

Sobotnie spotkanie w żadnej chwili nie przypominało tego co Kijowianka prezentowała w poprzednich spotkaniach. Zabrakło odpowiedniego nastawienia i zaangażowania. Nie wynika to z tego, że zawodnicy Kijowianki poczuli się pewnie po 8 zwycięstwach, a bardziej na taki wynik złożyła się słabsza postawa wszystkich piłkarzy tego dnia.

Mecz był bardzo chaotyczny, rwany i nie ładny dla oka. Zupełnie nie taki do jakiego przyzwyczaili nas nasi piłkarze. Niestety Kijowianka pierwszy raz w tej rundzie musiała zejść pokonana z boiska, przegrywając 5:3. Po raz kolejny niebiesko-czerwona armia nie potrafiła wykorzystać dogodnych sytuacji, które mogły przeważyć o losach całego spotkania.

Mimo porażki hattrickiem popisał się niesamowicie skuteczny w tym sezonie Daniel Król.

Kubeł zimnej wody przyda się liderowi. Mistrzostwo w tym sezonie i tak należy do nich. Jednak trzeba pogratulować ekipie z Zaboru. Pokazaliście pozostałym ligowcom, że można wygrać z liderem. Brawo!

Liwno Zabór - KIJOWIANKA KIJE ( 5 : 3 )

Piłka jest brutalna, i jeśli się chce wygrywać to trzeba walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale z wszelkimi przeciwnościami losu. Panowie wiemy, że był albo jeszcze jest wielki żal po przegranej, ale nie ma co rozpamiętywać i trzeba grać dalej, to tylko wypadek przy pracy. To już przeszłość, głowa do góry i do przodu. Awansu już nie oddamy !

Dziękujemy naszym Kibicom, którzy pojawili się w Zaborze na meczu, za obecność, doping i wsparcie. Liczymy na Was w kolejnych meczach !