DO ZABORU PO PUNKTY !!!

Nie łatwe spotkanie czeka naszych zawodników którzy wybiorą się w najbliższą sobotę do Zaboru aby powalczyć o ligowe punkty z miejscowym Liwnem.

Liwno Zabór zajmuje 4 pozycję w lidze z 32 punktami. W 16 spotkaniach odnieśli 10 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 porażki. Strzelili w ciągu całego sezonu 47 bramek, a stracili 25. U siebie odnieśli 5 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki, natomiast bilans bramkowy to 23-10.

Emocji na pewno nie zabraknie, cele jakie stawiamy sobie na sobotę to: dobrze się bawić, wysoko wygrać i zdobyć 3 punkty.

Nasi zawodnicy po 6 zwycięstwach z rzędu w tej rundzie, pragną dalej utrzymać tą passę i zdobyć kolejne 3 punkty, jednak jak zawsze wszystko zweryfikuje boisko. Mamy nadzieję, że widowisko będzie udane oraz że nasi zawodnicy dają z siebie wszystko, tak jak w poprzednim meczu nie dając szans zawodnikom z Sulechowa !!!

Najbliższe mecze mogą być decydujące w walce o awans do "A" Klasy, dlatego liczy się tylko zwycięstwo.

W ostatnim meczu nasi piłkarze pokazali,że warto grać do ostatniego gwizdka sędziego... oby w Zaborze też nie zabrakło ambicji i woli walki do samego końca!!!!

UWAGA !!! KIJOWIANKA KIJE W TEJ KOLEJCE, 4 TYGODNIE PRZED KOŃCEM SEZONU, PO WYGRANEJ W SOBOTE Z LIWNEM, MOŻE SOBIE ZAPEWNIĆ POZYCJĘ LIDERA ORAZ AWANS DO "A" KLASY !!!

WALCZYĆ PANOWIE, AWANS JEST NASZ !!!

Serdecznie zapraszamy na boisko w Zaborze na godzinę 17:00!