Trzecia porażka w tym sezonie !!!

Mecz zapowiadał się ciekawie. Przyszło nam się zmierzyć z drużyną, która w tym sezonie gra bardzo ciekawą piłkę. Parkovia był zmotywowana, aby urwać dziś punkty jednemu z kandydatów do awansu, czyli Kijowiance.

Nasza drużyna miała spory problem. Początek spotkania to wyrównana gra, z minimalną przewagą gości. Piłkarze Kijowianki tracili za dużo, wydawało by się banalnych piłek. Dawało to możliwość stworzenia sytuacji przez Parkovie, pod naszą bramką.

Wynik wcale nie obrazuje tego co się działo na boisku, zabrakło szczęścia. To nie był dobry mecz dla nas, zły dzień dla Kijowianki.

Jesienią było już lepiej, Kijowianka pokonała przeciwnika 2:1. Niestety, nie udało się powtórzyć wyniku w rewanżu.

Kijowianka do końca sezonu rozegra jeszcze 2 spotkania.

UWAGA !!! KIJOWIANKA KIJE W TEJ KOLEJCE, 2 TYGODNIE PRZED KOŃCEM SEZONU, PO WYGRANEJ W SOBOTĘ ZE ŚWIDNICĄ, MOŻE SOBIE ZAPEWNIĆ POZYCJĘ LIDERA ORAZ AWANS DO "A" KLASY !!

KIJOWIANKA KIJE - Piast Parkovia II Trzebiechów ( 0 : 3 )